תיק אלגנטי לעגלה של קמפניולה ,יופי ונוחות בתיק אחד. כשבוחרים תיק עגלה צריך לקחת בחשבון מספר דברים במקביל, ראשית, תיקי העגלה ילוו אתכם מספר שנים לא מעטות, תבחרו תיק שאתם קודם כל הכי אוהבים ובלי קשר אם הוא מתאים לעגלה או לא.התיק הוא גם תיק גב שלכם וגם נתלה על העגלה.חשוב להקפיד בבחירת תיק עגלה -שיהיה קל, כביס ועם חלוקה טובה ונוחה לשימוש. שימו לב חוץ משימושו כתיק לדברים של התינוק, הוא ישמש אתכם ההורים, וחשוב שתהיה לכם הרגשה טובה עם המראה שלו. תיק העגלה נוח לשימוש גם כשהוא נתלה על העגלה.
תיקי העגלה לתינוק של קמפניולה הם גם תיקי גב והם גם נתלים על העגלה בקלות . לכל תיק עגלה משטח החתלה נשלף,תאי אחסון רבים לבקבוקים ותיקים נוספים לאחסון חפצים אחרים. רצועות התיקים לעגלה בקמפניולה רחבות ומרופדות ומעניקות תחושה נפלאה בזמן הנשיאה.התיקים לעגלה נעימים למגע ועמידים בגשם . תיקי העגלה של קמפניולה קלים מאד במשקל ,מעוצבים בקפידה עם גישה נוחה לציוד התינוק. חלוקת התאים בתיקים מרובה ופרקטית ושומרת על טמפרטורה קבועה. הבדים של תיקי עגלת התינוק של קמפניולה קלים,רכים,מבודדי נוזלים,ובעלי תכונות יחודיות. רוכסני תיק העגלה נרכשים מחברת YKK העולמית, אינם מחלידים ובעלי תו תקן. ניתן לכבס את תיק העגלה לתינוק של קמפניולה וניתנת לו אחריות ארוכת טווח.


תיק ההחתלה הראשון של חברת קמפניולה יצא לשוק בשנת 1994 וחשף הורים רבים לנוחות ויופי שיש בתיק אחד. בתיק של קמפניולה יש פתרונות מפנקים לטיפול היום יומי בתינוק/ת. החברה הוקמה על ידי מעצבת פנים ואשת עסקים , אשר תיכננה ועיצבה בעזרת ידע רב מוצרים חדשניים ופונקציונאליים.

"הסטדנט הגבוה שהצבתי לאיכות ושביעות רצון חיי ההורים , ממשייך וימשיך להניע אותי"

 

09-7467401

03-5165325

שעות פתיחה :
א׳-ה׳ בין השעות 9:00 עד 19:00 שישי בין השעות 9:00 עד 14:00

כל הזכויות שמורות לקמפניולה בע"מ.
.